Turizm & Organizasyon
Sitesi Hizmeti

GGünümüz şartlarında gelişen teknoloji ve değişen toplum bilinci sayesinde, turizm ve organizasyon sektöründeki işletmelerin web dünyasına yönelik ihtiyaçları artmaktadır. Kolay ulaşılabilir, modern, yenilikçi, duyarlı ve sürdürülebilir web siteleri ile turizm ve organizasyon sektöründeki firmalar için yeni müşterilere veya ilgili topluluklara ulaşmak fazlasıyla kolaylaşmaktadır.

Sektörünüz veya hizmetleriniz ne olursa olsun, mutlaka profesyonel bir web siteniz olsun!

Turizm ve organizasyon sitelerinde, modern ve duyarlı tasarımlar, mobil uyum, özgün görsel içerik, gelişmiş altyapı özellikleri ve 3D modelleme gibi ek hizmetler ile ara yüzünüzü teknik ve görsel anlamda kusursuz bir hale getirebilecek ekibe sahibiz.

Sizde şirketinizin varlığını kolayca Web'e taşıyıp, bu rekabetin bir parçası olun!

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.Turizm & Organizasyon Site Tasarımı İnegöl

Web Siteniz Firmanızın İnternetteki Yüzü

Turizm & Organizasyon siteleri, şirketlerin internette itibarını belirler. Firmalar hizmetlerini sunmak için profesyonel bir ekibi olan firmalar, internet sitelerini yaptırmalıdırlar. Firmanın kurumsal logosu şirketi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Firmanın sahip olduğu logo, şirketi her zaman en iyi şekilde göstermelidir.

Web Sitenizle Firmaınızı İnternette En İyi Şekilde
Temsil Edin

Bir firmanın ne kadar kurumsal olduğu web sitesinden rahatlıkla görülebilmektedir. Web site dizaynına yeterli derecede özen ve dikkat göstermeyen kurum ya da kuruluşlar, internet sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler tarafından olumsuz bir algıya kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım İçerik Özellikleri
 • Kurumsal Tanıtım
 • Anket, Form
 • İçerik Yönetim Sistemi
 • Banner Tanıtım Alanları
 • Site içi arama
 • Üyelik Sistemi
 • Haberler, Duyurular
 • Etkinlik Takvimi
 • Portfolyo
 • Animasyon Alanı
 • Google Maps
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Foto Galeri
 • Video Galeri
 • Medya Yükleme Sistemi
 • Güvenli Üyelik Giriş Sistemi
 • Basın Materyalleri
 • Diğer Özel İstekleriniz
Turizm ve Organizasyon Siteleri

İçin Hizmetlerimiz

  Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından bir hayli önem arzetmektedir. Günümüzde şirketlerin sayısının geçen her gün çoğalması logo tasarımına verilen önemin de artış göstermesina neden olmuştur.

  Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo şirket kimliğini üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle yapılması ve tasarlatılması gereken bir semboldür. Çünkü şirketin yaptığı her iş bundan sonda o logo ile anılacaktır. İşte bu nedenledir ki ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

  Günümüzde önemini arttırarak tanıtım faaliyetleri içinde yer alan fotoğraf çekim ve yayınlama işlemini hafife almamak ve bu gibi faaliyetlerin firmamızın prestijini ciddi oranda arttıracağını unutmamak gerekir. NoxuSoft olarak her türlü fotoğraf çekim faaliyetinde size yardımcı oluyor ve bu ciddi konuda taviz vermeden firmanızın yüzünü dışarıya çeviriyoruz.
  NoxuSoft olarak Mevcut tüm Fotoğraflarınızı(kişisel, kurumsal, ticari, ürün) Gerekli düzenlemeleri gerçekleştiyoruz ve markanızı dijital ortamda en iyi bir şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz..
  Sitenizin ziyaretçi yelpazesi yurt içi ile sınırlı değil ise içeriklerinizi istediğiniz dile çevirelim.
  Reklam, belgesel, film, tanıtım filmi, montaj animasyonu, kurulum animasyonu gibi iş kollarının ihtiyaç duyduğu 3d animasyon görselleri tanıtım, pazarlama ve satış gibi adımlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

  Animasyon filmlerde; anlatılacak hikaye, senaryo, anlatım dili, renk ve doku gibi sanatsal anlamda belirleyici etkenler ile birlikte teknik anlamda görsel kalitesine etki edecek çözünürlük, kamera hareketleri, sahne içerisindeki hareketli objeler gibi bir çok belirleyici unsurun hazırlanacak proje için en uygun şekilde kullanılması gerekir.

  Animasyon videolar bir çok alanda reel videolara oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise animasyon çalışmalarında yaratılacak olan dünyanın sadece hayal gücümüz ile kısıtlı olmasıdır. Bu kısıtlama bize anlatılacak hikayeyi en kısa yoldan ve istenilen detay seviyesinde ulaşmamızı sağlarken, reel görüntüler ile elde edemeyeceğimiz bir çok görseli filmimize ekleme şansını da bizlere sunmaktadır.

  Çalışmalarımızı size prestij katacak ve projenizi en iyi şekilde ifade edecek, yüksek kalitedeki görseller ile gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde hazırlıyoruz.
  İngilizce 'On Page SEO' olan Site içi SEO çalışması ne kadar doğru gerçekleştirilirse yapılacak diğer SEO çalışmalarının verimliliği de o düzeyde artacaktır. Site içi SEO, web sitesinde yazılım ve tasarıma ait tüm alanları içermekle beraber en önemli kısmı SEO uyumlu özgün içeriklerdir. Site içi SEO, sektörünüzün, hedef kitlenizin, anahtar kelimelerinizin, web sitenizin doğru analizi sonrasında gerçekleştirilmelidir.

  İngilizce 'Off Page SEO' olan Site dışı SEO; harici kaynaklardan alınan link ve tanıtımları kapsamaktadır. Link inşası, Sosyal Medya Tanıtımları, Site Tanıtımları gibi tüm site tanıtım ve backlink çalışmaları Site dışı SEO kapsamına girmektedir.

  NoxuSoft olarak Yaptığımız Projelerde Site içi SEO ve Side Dışı SEO çalışmalarını uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.
  Lorem ipsum is simply dummy text of the printing type setting and industry. Lorem ipsum has been the industry's standard dummy.
  Basılı kataloglarınızın, dergi, kitap ve broşür gibi ürünlerinizin internet ortamına taşınmasını sağlayan uygulamalar e-katalog veya dijital katalog olarak adlandırılıyor.

  Baskılı ürünler ile her ne kadar reklam ve tanıtım yapmak klasikleşmiş olsa da e-katalog uygulamaları da hızla yayılmaya başladı. Artık kuruluşlar müşterilerini baskı ürünlerinin arasında bırakmıyor. Dijital katalog, web katalog ve e-broşür olarak da adlandırılan bu yöntem ile internete bağlanabileceğiniz her yerde, herhangi bir şirketin ve kuruluşun e-kataloğunu inceleyebilirsiniz.

  Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-kataloglar bilgiye tek tıklama ile ulaşmanın en iyi yoludur. Bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz. Web sitelerinizde yayınlayacağınız ve müşterilerinize ulaşacak online dergiler ile mesajınızı doğrudan aktarma şansına erişeceksiniz. .
  Bugünlerde Video en beğenilen ve paylaşılan medya türü. İnternet hızının artması ve video kompresyon algoritmalarının gelişmesi sayesinde artık internet videoları eskisi gibi duraklamalar yaşamadan oynatabiliyoruz. İnsanlar gün geçtikçe videoya daha çok alışıyorlar ve videoyu yazı veya grafiklere tercih ediyorlar. İşinizde rekabet edebilmeniz için videoya ihtiyacınız var.

  Güzel bir videoyu TV de, Sosyal medyada, web sayfanızda, müşterilerinize gönderdiğiniz e-postalarda, mağazanızda, Billboarlarda her yerde kullanabilirsiniz. Yorulmadan 7 gün 24 saat sizin tanıtımınızı yapar.

  Potansiyel müşteriniz interneti kullanarak araştırıyor, inceliyor ve karar veriyor. Bu kadar yoğun bilgi akışı olduğunda insanlar doğal olarak bilgiyi mümkün olduğu kadar hızlı ve zahmetsizce ulaşabilecekleri yolu tercih ediyorlar. Video insanlara bunu sağlayan en iyi yoldur. Ayrıca iyi bir video sonuna kadar seyrediliyor. Bu sayede video ile mesajınızı verebiliyorsunuz.

  Video insanları duygulandırmada diğer bütün medyalardan çok daha başarılıdır. Hikaye anlatımını müzik, ses efekleri, grafik ve dramatik görüntüleri kullanarak birleitirir ve son derece etkili, akılda kalıcı ve insanların paylaşmak isteyeceği bir forma sokabilir.
  NoxuSoft olarak Projelerimizde Talebiniz Doğrultusunda Hosting & Alan adı Tecil hizmetini ve yönetimini sağlıyoruz.
  Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği internet üzerinde farklı tarzlarda yer alan platformlardır. Günümüzde bu kadar fazla kullanılmasındaki tüm nedenler bu tanımda neredeyse mevcut. Marka ya da kişi, göreceli olarak bir ücret ödemeden sosyal medya üzerinden hedef kitlesine hitap edebiliyor. En önemlisi de kendisini, algısını, tarzını, düşüncesini özgürce insanlarla paylaşabiliyor. Üstelik kendi tarzına uygun sosyal medya platformlarından birini ya da birden fazlasını seçebiliyor. Instagram’ı seçerek sadece fotoğraflarla daha seviyeli şekilde kendini yansıtabiliyor, Youtube’u seçerek sadece videolarla kendini yansıtabiliyor, Linkedin’i seçerek tamamen kurumsal ya da Snapchat’i seçerek eğlence odaklı olabiliyor. Facebook’u tercih ederek de hepsini gerçekleştirebiliyor.

  Sosyal Medya Reklamları Nedir?

  Birçok sosyal medya platformunda uygulanabilen, platforma belirli bir ücret ödenerek daha fazla kişiye erişim sağlanan reklam modelleridir. Oldukça düşük maliyetlidir ve reklam amacına ulaşmadan ücret ödenmez. Çok iyi hedef kitle belirlemesi yapılabilir. Örneğin sadece çocuğu olan ailelere ya da sadece iPhone kullanan kişilere reklamınızı gösterebilirsiniz. Bu da sizi gereksiz harcama yapmadan en doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya reklam modelleri, doğru uygulandığında çok uygun bütçelerle oldukça fazla fayda sağlayabilir sosyal medya reklam modelleri. Geleneksel medyaya göre sayılamayacak kadar çok avantajı vardır. Bunları profesyonel olarak Sosyal medya ajansları, Sosyal medya danışmanlığı şeklinde sosyal medya reklamlarını kullanarak yapmaktadır.

  Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyız?

  Çünkü artık insanlar sizi sıkıcı web siteleri yerine geleneksel medyayı geride bırakan sosyal medya platformlarında araştırıyor. Sizinle etkileşime geçiyor. Markanız hakkındaki şikâyet veya teşekkürünü dile getiriyor. Kısacası artık insanlar markaları en fazla sosyal medya platformlarında araştırıyor ve onlarla iletişime geçiyor. Bunun sebeplerini yukarıdaki başlıklarda sizlere bahsettik. Günceli yakalamak için, İtibarınızı arttırmak için ve marka gücünüzü arttırmak için mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız. Kısaca Sosyal medya yönetimi markanız için en önemli dinamiklerden biridir.

  NoxuSoft Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

  İçerik Yönetimi; Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

  Moderasyon; Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

  Sosyal Medya Takibi; Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

  Online İtibar ve Kriz Yönetimi; Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

  Dijital PR; Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

  Sosyal Medya Yönetimi; Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

  NoxuSoft, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.
  Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir. Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

  NoxuSoft olarak Şirketinizi en iyi yansıtıcak Kurumsal Kimliği en iyi şekilde oluşturuyoruz.
  NoxuSoft olarak Talebiniz doğrultusunda İşletmenizin Google Harita Kaydını ve Özelleştirmesini yapıyoruz ve yine talebiniz doğrultusunda yönetiyoruz.
Turizm ve Organizasyon Siteleri

Yazılım Özellikleri

Responsive Tasarım
Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Özgün Tasarım
Özgün Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Temiz Kodlama
Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Etkin Güvenlik
Etkin Güvenlik

Bütün projelerimizde olası güvenlik açıklarının önlemlerini alarak projelerimizi sürdürüyoruz.

Tam Verim
Tam Verim

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum'a çıkartıyoruz.

SEO Etkisi
SEO Etkisi

Projelerimizi başından sonuna kadar SEO uyumlu yapıyoruz.

Turizm ve Organizasyon Siteleri

Merak Edilenler

  Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve değişen toplum bilinci sayesinde Tur ve Organizasyon Sektörünün Web Dünyasına yönelik ihtiyaçları artmaktadır. Kolay ulaşılabilir, Modern, Yenilikçi ve Sürdürülebilir Kurumsal Web Siteleri ile Tur ve Organizasyon sektöründeki firmalar için yeni müşterilere veya ilgili topluluklara ulaşılmayı fazlasıyla Kolaylaştırır..
  Portfolyomuzdan Tur & Organizasyon Sitesi örneklerini inceleyebilirsiniz.
  Firmanınız Kurumsal kimliğine uygun bir web sitesi ile, Firmanınız imajı prestijli bir biçimde yansıtılır. Tur ve Organizasyon Firmaları kurumsal bir web sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla beraber, kendilerine internet aracılığıyla ulaşmak isteyen müşterilere kolaylık sağlamış oluyorlar. Ayrıca İyi bir kurumsal web sitesi, müşterilerinizin gözünde kurumsallık imajı sergilemektedir, Bu imaj müşterileriniz ile Firmanınız aranızdaki bağları güçlendirmekte ve size yeni müşteriler kazandırmaktadır.
  Tur & Organizasyon Sitesi fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Tur & Organizasyon Sitesi Fiyatlarımızı sayfamızdan,
  Teklif Formunu
  Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
  Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu doldurarak veya
  534 422 0016 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.